Logo
Tabulky:       Hráčské statistiky

Zápasy dle - týmu: č. turnaje: haly: kategorie:

Rozpis zápasů

Část turnaje Kód Datum & čas Hala Domácí Výsledek Hosté
Muži - Skupina A MSA1 23.07.2016 09:00 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 4:0 AC Pošta Strašice
Muži - Skupina B MSB1 23.07.2016 09:00 Lokomotiva II - A Západočeská drť 6:7 Hořovice Radiátors
Muži - Skupina C MSC1 23.07.2016 09:00 Lokomotiva II - B IBK Hulmihoukolen 6:8 GALACTICOS
Muži - Skupina D MSD1 23.07.2016 09:00 SPŠE I T.J. Sokol Koterov 4:3 IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS
Ženy - Skupina A ŽSA1 23.07.2016 09:00 SPŠE II SK Bivojky Litvínov 1:2 Holky sextraligy
Muži - Skupina A MSA2 23.07.2016 09:30 Lokomotiva I FbC Bory 5:0 Sharks - Vana Tým
Muži - Skupina B MSB2 23.07.2016 09:30 Lokomotiva II - A Los Bambulos 4:3 Tři psi z Octoberfestu
Muži - Skupina C MSC2 23.07.2016 09:30 Lokomotiva II - B IBK Řáholec 10:1 Irbis Durum
Muži - Skupina D MSD2 23.07.2016 09:30 SPŠE I FBC Go-Go Horšovský Týn 2:1 Forsee
Ženy - Skupina A ŽSA2 23.07.2016 09:30 SPŠE II Asi jinej gang 1:4 Plzeňské mlátičky
Muži - Skupina A MSA3 23.07.2016 10:00 Lokomotiva I Fbc Slavoj 3:1 SK DBA
Muži - Skupina B MSB3 23.07.2016 10:00 Lokomotiva II - A Aussig Lions 3:3 FBC Lions
Muži - Skupina C MSC3 23.07.2016 10:00 Lokomotiva II - B Homobuci 5:5 Gang Medvídka Pú - Klatovsko
Muži - Skupina D MSD3 23.07.2016 10:00 SPŠE I Plzeňské želvy 2:2 PREDATORS
Ženy - Skupina B ŽSB1 23.07.2016 10:00 SPŠE II Zbytkáči 5:2 Žrouti
Muži - Skupina E MSE1 23.07.2016 10:30 Lokomotiva I Fialové Kobry GLOBOGYM 6:1 Radost pohledět
Muži - Skupina F MSF1 23.07.2016 10:30 Lokomotiva II - A FBC Plzeň Letná 10:3 FbC Oldschool Tlučná
Muži - Skupina G MSG1 23.07.2016 10:30 Lokomotiva II - B More Bivoj! 5:3 Husínkovo dětičky
Muži - Skupina D MSD4 23.07.2016 10:30 SPŠE I T.J. Sokol Koterov 3:3 FBC Go-Go Horšovský Týn
Ženy - Skupina B ŽSB2 23.07.2016 10:30 SPŠE II Plačky 3:5 Remix
Muži - Skupina E MSE2 23.07.2016 11:00 Lokomotiva I Klobásníci 3:5 FbC Crocodiles Tlučná
Muži - Skupina F MSF2 23.07.2016 11:00 Lokomotiva II - A TJ Sokol Letná 11:5 Superheroes z maloměsta
Muži - Skupina G MSG2 23.07.2016 11:00 Lokomotiva II - B Cirkus Bucanero 9:2 Slavoj Chodová Planá
Muži - Skupina D MSD5 23.07.2016 11:00 SPŠE I IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS 7:2 Plzeňské želvy
Ženy - Skupina C ŽSC1 23.07.2016 11:00 SPŠE II Hrušky 5:0 Zebry
Muži - Skupina E MSE3 23.07.2016 11:30 Lokomotiva I FireBalls 5:0 FBK Devils
Muži - Skupina F MSF3 23.07.2016 11:30 Lokomotiva II - A Miners 2:7 jakoby slavoj
Muži - Skupina G MSG3 23.07.2016 11:30 Lokomotiva II - B Flyers Sušice 4:5 Skvrňany West End
Muži - Skupina D MSD6 23.07.2016 11:30 SPŠE I Forsee 7:4 PREDATORS
Ženy - Skupina C ŽSC2 23.07.2016 11:30 SPŠE II FBŠ Slavia Plzeň 3:6 Diamanty
Muži - Skupina A MSA4 23.07.2016 12:00 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 7:1 FbC Bory
Muži - Skupina B MSB4 23.07.2016 12:00 Lokomotiva II - A Západočeská drť 9:4 Los Bambulos
Muži - Skupina C MSC4 23.07.2016 12:00 Lokomotiva II - B IBK Hulmihoukolen 8:4 IBK Řáholec
Ženy - Skupina B ŽSB4 23.07.2016 12:00 SPŠE I Žrouti 5:4 Plačky
Ženy - Skupina A ŽSA3 23.07.2016 12:00 SPŠE II Plzeňské mlátičky 3:5 SK Bivojky Litvínov
Muži - Skupina A MSA5 23.07.2016 12:30 Lokomotiva I AC Pošta Strašice 3:8 Fbc Slavoj
Muži - Skupina B MSB5 23.07.2016 12:30 Lokomotiva II - A Hořovice Radiátors 10:3 Aussig Lions
Muži - Skupina C MSC5 23.07.2016 12:30 Lokomotiva II - B GALACTICOS 7:4 Homobuci
Ženy - Skupina C ŽSC3 23.07.2016 12:30 SPŠE I Diamanty 2:5 Hrušky
Ženy - Skupina A ŽSA4 23.07.2016 12:30 SPŠE II Holky sextraligy 1:3 Asi jinej gang
Muži - Skupina A MSA6 23.07.2016 13:00 Lokomotiva I Sharks - Vana Tým 0:5 SK DBA
Muži - Skupina B MSB6 23.07.2016 13:00 Lokomotiva II - A Tři psi z Octoberfestu 3:4 FBC Lions
Muži - Skupina C MSC6 23.07.2016 13:00 Lokomotiva II - B Irbis Durum 2:1 Gang Medvídka Pú - Klatovsko
Ženy - Skupina C ŽSC4 23.07.2016 13:00 SPŠE I Zebry 2:4 FBŠ Slavia Plzeň
Ženy - Skupina B ŽSB3 23.07.2016 13:00 SPŠE II Remix 4:3 Zbytkáči
Muži - Skupina D MSD7 23.07.2016 13:30 Lokomotiva I FBC Go-Go Horšovský Týn 5:2 Plzeňské želvy
Muži - Skupina B MSB7 23.07.2016 13:30 Lokomotiva II - A Los Bambulos 4:2 Aussig Lions
Muži - Skupina G MSG4 23.07.2016 13:30 Lokomotiva II - B More Bivoj! 7:2 Cirkus Bucanero
Muži - Skupina E MSE4 23.07.2016 13:30 SPŠE I Fialové Kobry GLOBOGYM 10:4 Klobásníci
Muži - Skupina F MSF4 23.07.2016 13:30 SPŠE II FBC Plzeň Letná 3:1 TJ Sokol Letná
Muži - Skupina D MSD8 23.07.2016 14:00 Lokomotiva I PREDATORS 2:9 T.J. Sokol Koterov
Muži - Skupina B MSB8 23.07.2016 14:00 Lokomotiva II - A FBC Lions 3:7 Západočeská drť
Muži - Skupina G MSG5 23.07.2016 14:00 Lokomotiva II - B Husínkovo dětičky 8:1 Flyers Sušice
Muži - Skupina E MSE5 23.07.2016 14:00 SPŠE I FbC Crocodiles Tlučná 5:0 FBK Devils
Muži - Skupina F MSF5 23.07.2016 14:00 SPŠE II Superheroes z maloměsta 2:8 jakoby slavoj
Muži - Skupina C MSC9 23.07.2016 14:30 Lokomotiva I GALACTICOS 4:3 Irbis Durum
Muži - Skupina B MSB9 23.07.2016 14:30 Lokomotiva II - A Hořovice Radiátors 6:1 Tři psi z Octoberfestu
Muži - Skupina G MSG6 23.07.2016 14:30 Lokomotiva II - B Slavoj Chodová Planá 5:7 Skvrňany West End
Muži - Skupina E MSE6 23.07.2016 14:30 SPŠE I Radost pohledět 3:3 FireBalls
Muži - Skupina F MSF6 23.07.2016 14:30 SPŠE II FbC Oldschool Tlučná 10:1 Miners
Muži - Skupina C MSC7 23.07.2016 15:00 Lokomotiva I IBK Řáholec 9:5 Homobuci
Ženy - Skupina A ŽSA5 23.07.2016 15:00 Lokomotiva II - A SK Bivojky Litvínov 1:2 Asi jinej gang
Muži - Skupina A MSA7 23.07.2016 15:00 Lokomotiva II - B SK DBA 5:4 FAT PIPE Pohoda
Muži - Skupina E MSE7 23.07.2016 15:00 SPŠE I FBK Devils 0:5 Fialové Kobry GLOBOGYM
Muži - Skupina F MSF7 23.07.2016 15:00 SPŠE II jakoby slavoj 6:3 FBC Plzeň Letná
Muži - Skupina C MSC8 23.07.2016 15:30 Lokomotiva I Gang Medvídka Pú - Klatovsko 2:5 IBK Hulmihoukolen
Ženy - Skupina A ŽSA6 23.07.2016 15:30 Lokomotiva II - A Holky sextraligy 2:5 Plzeňské mlátičky
Muži - Skupina A MSA8 23.07.2016 15:30 Lokomotiva II - B AC Pošta Strašice 5:0 Sharks - Vana Tým
Muži - Skupina E MSE8 23.07.2016 15:30 SPŠE I Radost pohledět 8:3 FbC Crocodiles Tlučná
Muži - Skupina F MSF8 23.07.2016 15:30 SPŠE II FbC Oldschool Tlučná 1:5 Superheroes z maloměsta
Muži - Skupina D MSD9 23.07.2016 16:00 Lokomotiva I IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS 8:0 Forsee
Ženy - Skupina B ŽSB5 23.07.2016 16:00 Lokomotiva II - A Zbytkáči 2:4 Plačky
Muži - Skupina A MSA9 23.07.2016 16:00 Lokomotiva II - B FbC Bory 5:3 Fbc Slavoj
Muži - Skupina E MSE9 23.07.2016 16:00 SPŠE I Klobásníci 3:3 FireBalls
Muži - Skupina F MSF9 23.07.2016 16:00 SPŠE II TJ Sokol Letná 6:2 Miners
Muži - Skupina G MSG7 23.07.2016 16:30 Lokomotiva I Skvrňany West End 0:9 More Bivoj!
Ženy - Skupina B ŽSB6 23.07.2016 16:30 Lokomotiva II - A Žrouti 5:4 Remix
Muži - Skupina A MSA10 23.07.2016 16:30 Lokomotiva II - B Sharks - Vana Tým 0:5 FAT PIPE Pohoda
Muži - Skupina E MSE10 23.07.2016 16:30 SPŠE I FbC Crocodiles Tlučná 0:8 Fialové Kobry GLOBOGYM
Muži - Skupina F MSF10 23.07.2016 16:30 SPŠE II Superheroes z maloměsta 2:8 FBC Plzeň Letná
Muži - Skupina G MSG8 23.07.2016 17:00 Lokomotiva I Husínkovo dětičky 10:1 Slavoj Chodová Planá
Ženy - Skupina C ŽSC5 23.07.2016 17:00 Lokomotiva II - A Hrušky 5:0 FBŠ Slavia Plzeň
Muži - Skupina A MSA11 23.07.2016 17:00 Lokomotiva II - B FbC Bory 6:0 AC Pošta Strašice
Muži - Skupina E MSE11 23.07.2016 17:00 SPŠE I Klobásníci 4:9 Radost pohledět
Muži - Skupina F MSF11 23.07.2016 17:00 SPŠE II TJ Sokol Letná 6:4 FbC Oldschool Tlučná
Muži - Skupina G MSG9 23.07.2016 17:30 Lokomotiva I Cirkus Bucanero 3:4 Flyers Sušice
Ženy - Skupina C ŽSC6 23.07.2016 17:30 Lokomotiva II - A Zebry 3:5 Diamanty
Muži - Skupina D MSD10 23.07.2016 17:30 Lokomotiva II - A Forsee 3:10 T.J. Sokol Koterov
Muži - Skupina B MSB10 23.07.2016 17:30 SPŠE I Tři psi z Octoberfestu 1:5 Západočeská drť
Muži - Skupina F MSF12 23.07.2016 17:30 SPŠE II Miners 1:15 FBC Plzeň Letná
Muži - Skupina G MSG10 23.07.2016 18:00 Lokomotiva I Slavoj Chodová Planá 1:9 More Bivoj!
Muži - Skupina C MSC10 23.07.2016 18:00 Lokomotiva II - A Irbis Durum 3:13 IBK Hulmihoukolen
Muži - Skupina D MSD11 23.07.2016 18:00 Lokomotiva II - B FBC Go-Go Horšovský Týn 1:2 IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS
Muži - Skupina B MSB11 23.07.2016 18:00 SPŠE I Los Bambulos 4:2 Hořovice Radiátors
Muži - Skupina F MSF13 23.07.2016 18:00 SPŠE II jakoby slavoj 6:4 FbC Oldschool Tlučná
Muži - Skupina G MSG11 23.07.2016 18:30 Lokomotiva I Cirkus Bucanero 6:6 Husínkovo dětičky
Muži - Skupina C MSC11 23.07.2016 18:30 Lokomotiva II - A IBK Řáholec 5:5 GALACTICOS
Muži - Skupina D MSD12 23.07.2016 18:30 Lokomotiva II - B Plzeňské želvy 0:7 T.J. Sokol Koterov
Muži - Skupina E MSE12 24.07.2016 09:00 Lokomotiva I FireBalls 2:4 Fialové Kobry GLOBOGYM
Muži - Skupina E MSE13 24.07.2016 09:00 Lokomotiva II - A FBK Devils 0:5 Radost pohledět
Muži - Skupina B MSB12 24.07.2016 09:00 Lokomotiva II - B Aussig Lions 5:12 Západočeská drť
Muži - Skupina D MSD13 24.07.2016 09:00 SPŠE I PREDATORS 5:13 IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS
Muži - Skupina C MSC12 24.07.2016 09:30 Lokomotiva I Homobuci 5:6 IBK Hulmihoukolen
Muži - Skupina A MSA12 24.07.2016 09:30 Lokomotiva II - A Fbc Slavoj 3:4 FAT PIPE Pohoda
Muži - Skupina B MSB13 24.07.2016 09:30 Lokomotiva II - B FBC Lions 1:5 Hořovice Radiátors
Muži - Skupina D MSD14 24.07.2016 09:30 SPŠE I Forsee 5:2 Plzeňské želvy
Muži - Skupina C MSC13 24.07.2016 10:00 Lokomotiva I Gang Medvídka Pú - Klatovsko 2:7 GALACTICOS
Muži - Skupina A MSA13 24.07.2016 10:00 Lokomotiva II - A SK DBA 3:3 AC Pošta Strašice
Muži - Skupina E MSE14 24.07.2016 10:00 Lokomotiva II - B FbC Crocodiles Tlučná 2:4 FireBalls
Muži - Skupina G MSG12 24.07.2016 10:00 SPŠE I Flyers Sušice 4:6 More Bivoj!
Muži - Skupina F MSF15 24.07.2016 10:30 Lokomotiva I jakoby slavoj 5:9 TJ Sokol Letná
Muži - Skupina F MSF14 24.07.2016 10:30 Lokomotiva II - A Superheroes z maloměsta 1:5 Miners
Muži - Skupina E MSE15 24.07.2016 10:30 Lokomotiva II - B FBK Devils 0:5 Klobásníci
Muži - Skupina G MSG13 24.07.2016 10:30 SPŠE I Skvrňany West End 2:5 Husínkovo dětičky
Muži - Skupina B MSB14 24.07.2016 11:00 Lokomotiva I Tři psi z Octoberfestu 4:3 Aussig Lions
Muži - Skupina A MSA14 24.07.2016 11:00 Lokomotiva II - A Sharks - Vana Tým 0:5 Fbc Slavoj
Muži - Skupina C MSC14 24.07.2016 11:00 Lokomotiva II - B Irbis Durum 5:4 Homobuci
Muži - Skupina G MSG14 24.07.2016 11:00 SPŠE I Slavoj Chodová Planá 0:5 Flyers Sušice
Muži - Skupina D MSD15 24.07.2016 11:30 Lokomotiva I PREDATORS 3:9 FBC Go-Go Horšovský Týn
Muži - Skupina A MSA15 24.07.2016 11:30 Lokomotiva II - A SK DBA 1:2 FbC Bory
Muži - Skupina C MSC15 24.07.2016 11:30 Lokomotiva II - B Gang Medvídka Pú - Klatovsko 3:7 IBK Řáholec
Muži - Skupina G MSG15 24.07.2016 11:30 SPŠE I Skvrňany West End 3:2 Cirkus Bucanero
Muži - Skupina B MSB15 24.07.2016 12:00 Lokomotiva II - A FBC Lions 0:4 Los Bambulos
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF1 24.07.2016 12:00 Lokomotiva I Plzeňské mlátičky 3:2 Holky sextraligy
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF2 24.07.2016 12:00 Lokomotiva II - B Žrouti 4:3 Plačky
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF3 24.07.2016 12:30 Lokomotiva I Hrušky 1:4 Remix
Ženy - Čtvrtfinále ŽČF4 24.07.2016 12:30 Lokomotiva II - A Asi jinej gang 2:0 Diamanty
Muži - Osmifinále MOF1 24.07.2016 12:30 Lokomotiva II - B FAT PIPE Pohoda 9:0 jakoby slavoj
Muži - Osmifinále MOF4 24.07.2016 13:00 Lokomotiva II - B T.J. Sokol Koterov 4:2 Hořovice Radiátors
Muži - Osmifinále MOF2 24.07.2016 13:00 Lokomotiva I Západočeská drť 5:4 Husínkovo dětičky
Muži - Osmifinále MOF3 24.07.2016 13:00 Lokomotiva II - A GALACTICOS 4:1 FbC Bory
Muži - Osmifinále MOF7 24.07.2016 13:30 Lokomotiva II - B More Bivoj! 5:4 Radost pohledět
Muži - Osmifinále MOF5 24.07.2016 13:30 Lokomotiva I Fialové Kobry GLOBOGYM 4:3 IBK Hulmihoukolen
Muži - Osmifinále MOF6 24.07.2016 13:30 Lokomotiva II - A TJ Sokol Letná 3:5 IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS
Muži - Osmifinále MOF8 24.07.2016 14:00 Lokomotiva I FBC Plzeň Letná 6:3 Los Bambulos
Muži - Čtvrtfinále MČF1 24.07.2016 14:00 Lokomotiva II - A FAT PIPE Pohoda 7:1 Západočeská drť
Muži - Čtvrtfinále MČF3 24.07.2016 14:30 Lokomotiva II - A Fialové Kobry GLOBOGYM 7:2 IBK PEKEŇOS KONĚCHITOS
Muži - Čtvrtfinále MČF2 24.07.2016 14:30 Lokomotiva I GALACTICOS 3:2 T.J. Sokol Koterov
Ženy - Semifinále ŽSF1 24.07.2016 15:00 Lokomotiva II - A Plzeňské mlátičky 0:5 Remix
Muži - Čtvrtfinále MČF4 24.07.2016 15:00 Lokomotiva I More Bivoj! 3:1 FBC Plzeň Letná
Ženy - Semifinále ŽSF2 24.07.2016 15:30 Lokomotiva II - A Žrouti 7:1 Asi jinej gang
Muži - Semifinále MSF1 24.07.2016 15:30 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 5:6 Fialové Kobry GLOBOGYM
Muži - Semifinále MSF2 24.07.2016 16:00 Lokomotiva I GALACTICOS 2:8 More Bivoj!
Ženy - O 3. místo ŽO3 24.07.2016 16:30 Lokomotiva I Plzeňské mlátičky 3:0 Asi jinej gang
Ženy - Finále ŽFIN 24.07.2016 17:00 Lokomotiva I Remix 3:5 Žrouti
Muži - O 3. místo MO3 24.07.2016 17:30 Lokomotiva I FAT PIPE Pohoda 9:1 GALACTICOS
Muži - Finále MFIN 24.07.2016 18:00 Lokomotiva I Fialové Kobry GLOBOGYM 3:2 More Bivoj!